Datum: čtvrtek, 19.9 2019, 2:20  Datum spuštění:19.2.2008
gamers shackbattlefield 2battlefield heroesfar cry

Battlefield 2

vyšla v červnu 2005. Je to taktické multiplayerové FPS založené na spolupráci hráčů. Samotná hra nabýzí 12 map (+ Highway Tampa), každá mapa má tři velikosti (16, 32, 64,) podle počtu hráčů, aby se dosáhlo co nejlepší hratelnosti. Může te bojovat za MEC (aliance států středního východu), Čínu a USA, při čemž se mohou utkat jen (na oficiálních mapách) USA proti MEC a USA proti Číně. Každá země má své specifické zbraně a vozidla.
Další důležité rozdělení je na tipy vojáků:
  • Assault
  • Specials Forces
  • Support
  • Medic
  • Sniper
  • Ženista
  • Anti-tank

Každé povolání má seciální vlastnosti např. medic může oživovat padlé (jen po určitou dobu po smrti většiou 10-15sec) díky defiblirátorů a uzdravovat raněné nebo support (podpůrná jednotka) doplňuje munici a má lehký kulomet (s velkou účiností a s velkým rozsptilem), ale nemůže dlouho běžet, protože díky zátěži se snadněji unaví.
Jak už jsem zmínil je to taktické FPS. Hráči se rozdělí do čet (squard) a jeden za tým se stane velitelem (commander). Velitel má za úkol vymýšlet strategii a dávat úkoly četám (např.: útok, obrana, zničte,.....atd.). Pak je tu velitel čety (sl- squard leader) ten velí četě (dává ukoly když nejsou zadány commanderem) a hlavně slouží jako chodící spawnpoint (místo, kde se oživíte když umřete a medic vás nestihne oživit je nejčastěji u vlajek).
Cílem hry je se svím teamem zabrat všechny vlajky nebo uhrát určitý počet bodů tím že zabijí např. 200 protivníků (zabitý hráč nesmí být oživen).


Ranked systém
Ranked systém je jeden ze základů hry. Započítává vaše score, uděluje odznaky (např.: 10 killů s tankem), výložky ( např .:15 sec na padáku) a medaile (např.: za první místo, pulpurové srdce k/d 20/5). Hlavně hodnosti (rank) jsou podobné jako v opravdové armádě a po dosažení nové hodnosti si můžete vybrat dvě nové zbraně (special force- G36, SCARL-L, assault- F2000...............atd.)


Datadisky
  • Special Force
  • Armored Fury
  • Euro Force

Special Force
nově může te hrát za U.S. Navy Seals, britskou SAS, ruské Spetsnaz, MEC speciální jednotky, rebeli a za vzbouřence
nových 8 map, některé jsou noční
nová vozidla
nové vybavení - jedovatý plyn, lano s kotvou, vystřelovací lano, brýle pro noční vidění, plynová maska

Armored Fury
3 nové mapy Midnight Sun, Operation Harvest a Operation Road Rage
dvě nové třídy bojových prostředků - průzkumné helikoptéry a další druh útočných stíhaček
zvýšeno používání techniky


Euro Force
nově může te hrát za Evropské jednotky nová vozidla - stíhačka Eurofighter Typhoon T1 ještě útočný vrtulník Eurocopter Tiger (Tiger HAP) a duo bitevních tanků (Leopard 2A6 a Challenger 2 tři nové mapy – Operation Smoke Screen, The Great Wall of China a Taraba Quarry
nové zbraně

Sony PSP - hry a herní konzole za bezva ceny !
creat by: <$>Bl4ckJ0k3r<$>