Datum: čtvrtek, 19.9 2019, 2:25  Datum spuštění:19.2.2008
gamers shackbattlefield 2battlefield heroesfar cry

Programy


Xfire
Komunikační program určený speciálně pro hráče. Hlavní předností je in-game chat, který vám umožňuje být stále v kontaktu se svými přáteli, i když zrovna hrajete. Další zajímavá funkce je připjení na server za vaším přítelem, stačí jednou kliknou a už se připojujete, určtě znáte jak je otravné hledat server kde zrovna je. Xfire umí i sledovat činost vašich přátel a může ukázat vám co hrají a jak se jim v hraní daří a samozřejmě počítat odehrané hodiny. Dále umí snímat screenshoty (scroll lock + S), které se po ukončení hraní zobrazí a vy můžete si vybrat které uveřejníte ve vašem profilu a umožňuje je snadno umísťovat na fórech. Prostě lepší komunikační program čistě pro hráče nenajdete.
hodnocení 90%
www.xfire.com
TRACTION In-Game Radio Player
Toto je plug-in k Xfire, ale nespouštějí se zároveň. Je to rádio určené pro hráče, podobně jako u Xfire i tento program se snado ovládá se spuštěnou hrou různými kombinacem klávesy Scroll lock + číselo. Celé rádio se rozděluje na několik stanic (druhů hudby) rock, hip hop, classic, remix a elektronická hudba. Dále se dělí na podle intensity např.: rock na hardcore rock (level 3), modern (level 2) a alternative (level 1). Velmi protivná věc u radií jsou reklamy a zpravodajství, tady se setkáte pouze s reklamami a těch je velmi málo.
hodnocení 100% (má 100% protože jsem se ještě nikdy nesetka s něčím podobným)
www.tractionradio.com

Punk Buster

Punk Buster je anti-cheatový program
od Even Balance. Používá se pouze pro multiplayerové hry. Setkáte se sním
i když cheaty nepoužíváte nejčastěji kope za starou verzi (manualní aktualizace zde) nebo za špatné připojení.
Funguje jako takový malý špion, skenuje váš komp a hledá hacky a cheaty a napožádání nadřízeného (admina) vyfotí vaši herní obrazovku. Hry, které ho využívájí jsou například: Battlefiled 2, War Rock, Call of duty, Doom 3,....atd.
více můžete zjistit na oficiálních stránkách www.evenbalance.com


Gamemaker

Program, jak už názve napovídá, určený pro tvorbu 2D her (3D se taky dají, ale musíte si koupit licenci). Nebojte nikdo po vás nechce složité programování. Pro tvorbu hry v GameMakeru nepotřebujete umět ani jeden programovací jazyk, vše se tvoří jednoduchým způsobem volby ikonek s určitou funkcí. Nejdříve zvolíte příčinu (např. zmáčknutí klávesy W) a pak následek (např. pohym směrem nahoru). Nemusíte si lámat hlavu s ničím jiným než s herními principy a vzheldem hry. Program má v sobě zabudovaný jednoduchý grafický editor ve které se dají dělat i animace. Takže jediné co potřebuje te pro tvorbu hry s tímto programem je čas a zápal do věci.
yoyo games ukázky již hotových her, návody, rady (v angličtině)
velkej chytrak český web s tutorialy, navody...........

Sony PSP - hry a herní konzole za bezva ceny !
creat by: <$>Bl4ckJ0k3r<$>