Datum: čtvrtek, 19.9 2019, 1:55  Datum spuštění:19.2.2008
gamers shackbattlefield 2battlefield heroesfar cry

WarRock

autor: <$>Bl4ckJ0k3r<$>

velice zajímavý mix Battlefeieldu 2 a Counter Striku, do kterého vývojáři vnesli i svoje inovace, takže tyto hry připomíná jen vzdáleně. Hlavně je to hra zadarmo se zdařilou grafikou, zajímavými mapami, stále živoucí komunitou a ještě se stále vyvíjí (nové zbraně, mapy...). A ještě navíc se to docela dobře hraje. Vlastně to není vůbec špatné, když si zvyknete na styl soupeřů a zrovna nepotkáte žádného cheatra. Cheatři jsou velký problém i přesto, že hra používá punk buster. Potkáváte je skoro na každém kroku a podle mě se díky nim stávají některé mody naprosto nehratelné, protože v některých je velice těžké cheatra odhalit. Hlavní mody jsou tři: Close Quarters Combat, Urban Ops, Battle Group. Hlavní mody určují velikost map na malá, střední a velká. Dále zde jsou i vedlejší mody Free For All (FFA) a Conquest. Vedlejší mody se hrají jakoby pod hlavními a používají jejich mapy.
War Rock War Rock War Rock
Close Quarters Combat (CQC) pro skončení kola je nutné postřílet všechny protivníky nebo umístit bombu a zajistit její výbuch. Padlí hráči se znovu zrodí až po skončení kola, do té doby sledují hru svých spoluhráčů (dobré k odhalení cheatra) . K vítězství je nutné vyhrát ve většině kol (nejčastěji se hraje na 9 kol). Tento mod je určen pro menší počet hráčů, proto se používají malé mapy a neobsahuje vozidla.
Urban Ops v podstatě team deathmach až na to, že se zabírají vlajky. Většina map pro tento mod neobsahuje žádná vozdla, ale na některých se občas objeví Humvee.
Battle Group zde se bojuje o vlajky za pomoci vozidel všeho druhu od tanku přes stíhačky až k motorce.
Free For All (FFA) to je variace na deathmach.
Conquest klasická hra na vlajky

Za každou dorhanou hru získáváte exp(zkušenosti), za které postupujete na další rank, a kredity se kterými můžete vyrazit do obchodu se zbraněmi. Zbraně, které se kupují jen na určitou dobu a k dostání je všechno na co si jen dokážete vzpomenout (např. AK-47, G36, AUG, Glock, minigun,...atd.).
War Rock War Rock War Rock
Ale když hru nedokončíte (opustíte jí ještě před koncem) pak jste penalizován odebráním kreditů (což je podle mě naprosto zbytečné jen vás to nutí hrát s cheatry abyste nepřišli o své těžce získané kredity). A pokud vás War rock zaujme můžete si kupovat prémiová vylepšení, která vám přinesou rychlejší expení a více kreditů, více zbraní, map a spoustu další vychytávek
War Rock War Rock War Rock
Verdikt
War Rock je dobře zpracovaná hra která je sice zadarmo, ale snad právě proto je útočištěm pro hordy cheatrů a bugů. I přesto je hodna vaši pozornosti. A vřele vám jí doporučuji, protože lepší střílečku zadarmo budete těžko hledat.

Plusy Mínusy
+ zadarmo - cheatři
+ herní mody - bugy
+ grafika
90%
odkaz na domovské stránky
warrock.gamersfirst.com
Sony PSP - hry a herní konzole za bezva ceny !
creat by: <$>Bl4ckJ0k3r<$>