Datum: čtvrtek, 19.9 2019, 2:25  Datum spuštění:19.2.2008
gamers shackbattlefield 2battlefield heroesfar cry

Webové hry (browser game)

v poslední době se stávají čím dál tím víc populárními, hlavně u mladších hráčů, kteří jsou ochotní u nich strávit hodiny a hodiny jen čekáním na dokončení stavby/ úkolu. Jejich oblíbenost je založena na poměrné nenáročnosti jak na hráče, tak na počítač a stylem MMORPG. K hraní těchto her nepotřebujete žádnou převratnou dovednost (skill) stačí jen mít čas. Ano, tyto hry jsou velmi náročné na čas, abyste něčeho dosáhli musíte prosedět u počítače desítky hodin. Tedy pokud to chte brát vážně, protože klidně se dají hrát jaksi relaxačně. Když už nejste schopní vyprodukovat na počítači jakoukoli činnost tak si zapnete svůj prohlížeč, zkounete statistiky, zprávy, postavíte nějakou tu budovu nebo splníte nějaký úkol a můžete vesele pokračovat v práci. V to vidím jedinou výhodu, ale k tomu stejně dobře poslouží jakékoli jiné flashové hry. Ještě jedna výhod jejich hraní je většinou zadarmo, pokud vás nechytnou a nebudete chtít vylepšení za ta se platí. Je jich spousta a stále přibýsvají, nemusí bít špatné je to prostě něco jiného nového. Na podobném režimu bude i Battlefield Heroes jen s rozdílem že pro hraní budete muset stahovat asi 1Gb a trochu lepší počítač. Ale vývoj zaručeně směřuje tímto směrem, takže za pár let bude spousta kvalitních her ve 3D tohoto typu.

Travian

travian Klasika na poli webových her, patří asi mezi nejznámější. Stavíte středověkou vesničku buď Germánům, Římanům, nebo Galům. Vše je poměrně hezky zpracováno, jednotlivé národy mají různé rozdíly. Jeto v podstatě normální budovatelská strategie jen že je online. A je podstatně snazší, občané se nebouří, jídlo vám skoro nemůže dojít, jen ten čas. Stavba nějaké větší budovy může trvat i dvě hodiny a to ani nechtějte vědět jak dlouho na ní budete získávat suroviny to může trvat i desítky hodin (ale získáváte je i přes noc : ). Ono se tomu nedá nějak nic moc vytknout, prostě baví nebo nebaví. Ale Travian rozhodně patří k těm lepším.
http://travian.cz

Gladiatus

Webová hra, která staví na MMORPG stylu. Na začátku získáváte galdiátora s nízkím levlem a v podstatě neschopného cokoli zabít. Pak bojujete v aréně a plníte úkoly a získáváte zkušenosti. To by nebylo úplně marné, ale zpracování soubojů mi přijde poněkud nudné. Zakládá se totiž na jakýchsi mě záhadných propočtech, takže se může stát že vás s levlem 8 porazí začátečník s levlem 4. Dále jsou tu úkoly, klasika zabít tři piráty, získat to nebo tamto, jít někam...atd. To že úkoly nejsou inovativní není ani tak na škodu jako to jak se plní zase se dohry totiž dostává onen prapodivný systém propočtů a ještě to trvá 10,20,30 minut a průběh nemůžete nijak ovlivnit. Ještě protivnější záležitost jsou takzvané rubíny, neboli speciální body za které můžete získat lepší vybavení, rychleji cestovat, prostě spoustu vychytávek, které jsou zpoplatněni a dávají plátci nepřekonatelné výhody. Celkově to není zas tak špatně, když se oprostíte od naprosté nenáročnosti a pouze tupého zadávání úkonů.
http://gladiatus.cz/

gladiatus gladiatus gladiatus

Další hry

Divoké kmeny

V podstatě to samé jako Travian jen o něco rychlejší a jinak graficky upravený.
http://www.divokekmeny.cz/

Bite Fight

Hra na úpíry a vlkodlaky s určitou podobností s Gladiatus
http://www.bitefight.cz/
.......

Sony PSP - hry a herní konzole za bezva ceny !
creat by: <$>Bl4ckJ0k3r<$>